Excelente Ubicacion San Isidro Suite 10
Excelente Ubicacion San Isidro Suite 10 Lima o powierzchni 40 m² oferuje łatwy dostęp do takich atrakcji turystycznych jak Galeria Enlace Arte Contemporaneo, położonych w 50 metrach. Goście mogą korzystać z Wi-Fi i prywatnego parkingu samochodowego w apartamencie, który znajduje się w dzielnicy San Isidro.
Park Amor leży w odległości 2 km, a Muzeum Czekolady jest w odległości 25 min spacerem od 1-pokojowego apartamentu. Park centralny Miraflores znajduje się 2,1 km od obiektu noclegowego. Parroquia Santa Maria Reina leży w jedynie 600 metrach.
W Excelente Ubicacion San Isidro Suite 10 zapewniono 1 łazienkę.
Obiekt noclegowy posiada też kuchnię. Przystanek Raymundo Morales to w zasięgu ręki od apartamentu. Wspaniałym miejscem na drinka jest taras.
- Lokalne atrakcje
- Waikīkī2,1 km
- Kennedy Park2,1 km
- San Isidro Neighborhood750 m
- Museum of the Nation4,6 km
- Huaca Huallamarca850 m
- Republica Square1,3 km
- La Rosa Marina2,1 km
- Los Delfines Beach1,7 km
- Lotniska
- Lotnisko Lima-Jorge Chavez17 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Wi-Fi
- Parking
- Zakaz wprowadzania zwierząt
Do dyspozycji gości w pokoju
- Telewizor LCD
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Czy Excelente Ubicacion San Isidro Suite 10 ma połączenie z Internetem?
Tak, Excelente Ubicacion San Isidro Suite 10 oferuje Wi-Fi na terenie całego obiektu. - ❓
Czy Excelente Ubicacion San Isidro Suite 10 obejmuje kuchnię?
Tak, Excelente Ubicacion San Isidro Suite 10 oferuje pełnowymiarową kuchnię.